HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yaptığımız İşi Çok Seviyoruz.

Uranüs Patent fikri mülkiyet haklarının tescili sürecinde özgün & yeni fikirlerin, buluşların, Marka ve tasarımların korunması ve değere dönüşmesi için fikri mülkiyet haklarının tüm alanlarında profesyonelleşmiş ekibi ile müvekkillerine yol gösterir ve haklarının korunması için hizmet verir.

Uranüs Patent, Fikri ve Sınai Haklar alanında 10 yıla yakın tecrübesi olan konusunda başarılı ve deneyimli kendi alanlarında Türkiye çapında tanınan Marka Vekilleri, Patent Vekilleri ve Av. Marka Patent Vekillerinin yer aldığı çözüm ortaklarımız ile danışmanlık vermektedir.

Uranüs Patent Logo

Patent Vekili çözüm ortaklarımızın uzmanlığı telekomünikasyon sistemleri, optik ve elektro-mekanik sistemler ve cihazlar, bilgisayar donanımı ve yazılım teknolojileri, tıbbi ve biyolojik aletler, otomotiv teknolojileri, kimyasallar, ilaç, malzeme ve makine mühendisliği gibi çeşitli teknolojileri içerir.

Uranüs Patent, ülkemizin dünya ekonomileri arasında daha iyi bir yere sahip olması için fikri mülkiyet alanında değer yaratacak her yeni & özgün fikrin ve buluşun korunması ve ticarileşmesi konusunda müvekkillerine en etkin şekilde destek vermeyi bir görev olarak görmektedir.

Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Ekibimiz

Uranüs Patent Fikri ve Sınai Haklar alanında 10 yıllık tecrübesi olan konusunda başarılı ve deneyimli kendi alanlarında Türkiye çapında tanınan Marka Vekilleri, Patent Vekilleri ve Av. Marka Patent Vekillerinin yer aldığı çözüm ortaklarımız ile danışmanlık vermektedir.

Hizmetlerimiz

Uranüs Patent olarak Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Telif gibi Fikri hakların her alanında 10 yıla yakın tecrübesi ile kendi alanlarında uzmanlaşmış Türkiye çapında tanınan başarılı ve deneyimli Marka Vekilleri, Patent Vekilleri ve Av. Marka – Patent Vekillerinin yer aldığı çözüm ortaklarımız ile danışmanlık sunuyoruz.

Alanında uzman Avukat ve Marka Vekillerimiz Markanızı oluştururken en doğru koruma için yanınızda olacaklar.

Markanızı Nasıl Tescil Ediyoruz?

Uranüs patent olarak çok farklı teknolojik alanlarda yeni fikir ve buluşların değere dönüşmesinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Patent Başvurunuzu Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Özgün tasarım ve eserlerinizi değere dönüştürmek için yanınızdayız.

Endüstriyel Tasarım Başvurunuzu Nasıl Yapıyoruz?

Copyright ya da Türkçe ifadesiyle Telif hakkı kişinin her türlü fikri emeği ile meydana getirdiği ürünler üzerinde hukuken sağlanan haklardır.

Telif İşlemlerini Adınıza Nasıl Başlatıyoruz?

Eğitimlerimiz fikri mülkiyet alanında tecrübeli Marka, Patent Vekilleri ve Av. Marka Patent Vekili danışmanlarımız tarafından verilmektedir. Detaylar için e-Bültene abone olmayı hatırlayın.

Eğitimlerimize Göz Atın…

Son yıllarda giderek artan Coğrafi İşaret Tescil başvuruları aynı zamanda bizi de heyecanlandırmaktadır.

Tüm Hizmetler

Bugün Cesur Bir Başlangıç Yapın

Değerlerinizi korumak için tüm gücümüzle destek vermeye hazırız!

  • +90 212 982 38 84

Bir Görüşme Ayarlayın.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Uranüs Patent’ten hizmet almış mutlu müşterilerimizin yorumları:

Başta marka tescili konusunda çok endişeliydim ancak, doğru bilgi, araştırma ve yönlendirmeler sayesinde markamı başarıyla tescil etmemi sağlayan Uranüs Patent’e teşekkür ederim. Artık markam güven altında!

Uğur Ilgar

İşlerimi büyütme sürecinde buluşumuzu patentleme aşaması benim için çok önemli ve zorluydu. Uranüs Patent bu konuda omuzlarımdaki yükü çok hafifletti ve tescil belgesini başarıyla aldık. Dosyalarımı hala yıllık olarak takip etmekteler. Biliyorum ki Uranüs Patent güvenilir bir yol arkadaşı…

Yener Doğruyol

Geliştirdiğim endüstriyel tasarımlar harikaydı ancak kopyalanmasından korkuyordum. Uranüs Patent’in yol göstericiliği ve danışmanlığı sayesinde artık huzurluyum. Tasarımlarım koruma altında!

Deniz Bağcı

Bültenimize abone olun, haberleri ve duyuruları takip edin!

    (e-Bültene abone olarak, Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.)

    Bizi sosyal medyada takip edin!