VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

VİZYON, MİSYON VE DEĞERLERİMİZ

Kurucu Mesajı

Küreselleşen Dünyada başarılı olmuş işletmelerin tamamına yakınında Marka, Patent, Endüstriyel Tasarım, Telif gibi fikri haklar şirket değerlerinin %50’den fazlasını meydana getirmektedir. Ülke olarak Dünyada daha fazla söz alabilmemiz, daha güçlü bir ekonomiye sahip olabilmemiz için işletmelerimizin rekabet gücünü artırabilmeleri, bunun için yeni ürünler geliştirmeye, yeni fikirler üretmeye ve yeni pazarlara girmeleri gerekmektedir. Ancak geliştirdikleri bu yeni ürünler, yeni fikirler ve tasarımlar hukuki olarak korunmazsa beklenen başarı gerçekleşmeyecektir.

Uranüs Patent olarak bu inançla ülkemizin Dünyada daha etkin bir yere sahip olabilmesi, refah seviyesinin artması ve koyduğu hedeflere ulaşabilmesi için işletmelerimizin ve müvekkillerimizin geliştirdiği yeni & özgün ürün, fikir ve tasarımları etkin bir şekilde korunması ve değere dönüşmesi için sürekli kendimizi geliştiriyor ve çalışıyoruz.

Uranüs Patent Logo
Hayallere Uçan Çocuk

Vizyonumuz

Türkiye’nin Fikri mülkiyet hizmetleri alanında müvekkiller tarafından en çok çalışmak istenen çözüm ortağı olmak.

Misyonumuz

Global Dünya pazarında işletmelerimizin ve müvekkillerimizin geliştirecekleri yeni ürün ve tasarımlar, üretecekleri yeni fikirlerin ve markaların korunması ve değere dönüşmesi için ekibimizle beraber en üst seviyede ve en etkin şekilde hizmet vermek ve ülkemizin fikri ve sınai haklar alanında gelişmiş ülkeler seviyesine gelmesine katkıda bulunmak.

‘‘Takdir ediliyorsanız değil, Taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir’’

– Albert Einstein

Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim

‘‘Takdir ediliyorsanız değil, Taklit ediliyorsanız başarmışsınız demektir’’

– Albert Einstein

Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim

Değerlerimiz

  • İşimizi severek ve tutku ile yapıyoruz. Hizmetlerimizin müvekkillerimize ve ülkemize değer kattığına gönülden inanıyoruz.

  • Dürüst, doğru, samimi ve şeffaf olmanın yaptığımız işte en önemli değerler olduğuna inanıyor ve müvekkillerimizle bu ilkelerimizden taviz vermeden güvene dayalı uzun ve sürdürülebilir dostluklar kuruyoruz.

  • Müvekkillerimizin fikri haklarının gizliliğine çok önem veriyor ve hizmetlerimizi bu bilinçle veriyoruz.

  • En iyi yatırımın bilgiye yapılan yatırım olduğuna inandığımız için aldığımız eğitimler ile sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeni bilgiler ışığında hizmetlerimizi yeniliyoruz.

  • Hizmetlerimizin kalitesinin ve değerinin en üst seviyede olması için müvekkillerimizle birebir temas halinde çalışıyoruz. Onların ihtiyaçlarını en doğru ve en etkin şekilde belirleyerek en kısa sürede eksiksiz olarak teslim ediyoruz.

  • Yeni yerler görmenin, yeni kültürler tanımanın hayal gücümüzü ve zekamızı geliştireceğine, dünyamızı genişleteceğine, bizi daha çok bilgiye ulaştıracağına ve dünyada çok küçük bir yer kapladığımızı göstereceğinden bizleri daha alçakgönüllü yapacağına inancımız ile seyahat ediyoruz ve keşfediyoruz.

kız kulesi maiden tower istanbul üsküdar

Bültenimize abone olun, haberleri ve duyuruları takip edin!

    (e-Bültene abone olarak, Gizlilik Politikamızı okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.)

    Bizi sosyal medyada takip edin!